Google Translate

Top brands

Katalog Firm

www.GoPost.pl - operatorzy pocztowi, korespondencja masowa, druk transakcyjny, outsourcing, firmy kurierskie, broker usług kurierskich

Partnerzy

Newsletter

Global Economy

Ważne informacje gospodarcze z Europy na 49 tydzień 2011 roku więcej
Ważne informacje gospodarcze z Polski na 49 tydzień 2011 roku więcej
WIELKI, OSZCZĘDNOŚCIOWY PLAN TUSKA ZAGROŻONY więcej

Po godzinach

 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ
 
Wasz typ

Katalog Firm

InPost Sp. z o.o

Dane firmy:
ul. Malborska 130
30-624 Kraków
woj. małopolskie
telefon: 12 619 98 99
fax: 12 619 98 01
nip: 679-28-95-061
e-mail:

Dane fakturowe »
"Dobra Firma” - nagroda dziennika „Rzeczpospolita”
Grupa Integer.pl – dostawca nowatorskich rozwiązań pocztowo-kurierskich i usług z zakresu e-commerce oraz niezależny operator finansowy i telekomunikacyjny – po raz kolejny zdobyła tytuł „Dobrej Firmy” dziennika „Rzeczpospolita”! Dynamiczny rozwój oraz znakomite wyniki finansowe za 2010 rok zapewniły Grupie miejsce na „Liście 2000” oraz 31. lokatę spółki Inetger.pl w rankingu 60 innowacyjnych firm. Tytuł „Dobrej Firmy”, wysoka pozycja wśród innowacyjnych spółek i miejsce w rankingu głównym „Listy 2000” Rzeczpospolitej Ranking „Rzeczpospolitej” organizowany jest już od 10 lat. Spółki rywalizowały między innymi o miejsce w rankingu głównym „Listy 2000”, tytuł „Dobrej Firmy” oraz pozycję w rankingu najbardziej innowacyjnych firm. Wśród laureatów konkursu „Dobra Firma” znalazły się spółki o największej dynamice sprzedaży w latach 2007-2010 oraz wykazujące wzrost aktywów i kapitałów. Grupa Integer.pl poprawiła wynik z ubiegłego roku o 518 pozycji i zajęła 1146. lokatę w rankingu głównym 2000 największych polskich firm. Integer.pl został także laureatem konkursu „Dobra Firma”, który skupia przedsiębiorstwa wykazujące wyjątkowo dynamiczny i efektywny rozwój. Spółka uplasowała się również na wysokiej, 31. lokacie w rankingu 60 innowacyjnych firm, stworzonym w oparciu o nakłady finansowe spółek na badania i rozwój (B+R).
Medal Europejski - nagroda Business Centre Club
Paczkomaty InPost – rewolucyjne rozwiązanie pocztowo-kurierskie Grupy Integer.pl – zostały nagrodzone Medalem Europejskim! Organizatorzy konkursu: Business Centre Club (BCC), Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny docenili europejską jakość usług oferowanych przez InPost z wykorzystaniem – drugiej co do wielkości na świecie – sieci Paczkomatów. Pierwszy Medal Europejski spółka zdobyła w 2008 roku za wysokie standardy usług pocztowych, świadczonych na częściowo tylko zliberalizowanym rynku. „Popularność Paczkomatów InPost – sztandarowego produktu Grupy Integer.pl – jest coraz większa zarówno na rynku rodzimym, jak i zagranicznym. O międzynarodowym charakterze Paczkomatów świadczy nie tylko przyznany Medal Europejski, ale przede wszystkim podpisywane przez spółkę kontrakty z pocztami publicznymi i partnerami na całym świecie. Stosowany przez nas model logistyczny oraz nowoczesna technologia sprawiają, że Paczkomaty InPost zyskują uznanie nie tylko w Europie, ale także na Półwyspie Arabskim czy w Ameryce Południowej” – powiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl. Jeszcze w 2011 roku i na początku 2012 roku z Paczkomatów InPost korzystać będą mogli mieszkańcy Estonii, Rosji, Hiszpanii, Cypru, Arabii Saudyjskiej oraz Chile. W ciągu czterech lat w co najmniej 20 europejskich krajach stanie 16 tysięcy Paczkomatów InPost. Koszt przedsięwzięcia szacowany jest na 350 mln euro.
World Mail Awards
InPost – największy niezależny operator pocztowy, należący do Grupy Integer.pl – po raz kolejny zwyciężył w międzynarodowym konkursie World Mail Awards. Spółka została niekwestionowanym liderem aż w dwóch kategoriach: E-commerce oraz Innowacje, wygrywając tym samym z takimi międzynarodowymi firmami, jak: Post Danmark, Sweden Post, Neopost oraz Pos Malaysia. Dzięki ubiegłorocznej nagrodzie w obszarze: Wzrost, InPost może poszczycić się już zdobyciem trzech zwycięskich tytułów w znaczących dla branży pocztowej kategoriach konkursowych. Uroczysta gala wieńcząca 12. edycję World Mail Awards 2011 odbyła się 17 maja w Brukseli. InPost – w ramach World Mail Awards 2011 – został doceniony przez światowej sławy ekspertów między innymi za kreowanie trendów na polskim rynku pocztowym oraz wdrażanie innowacyjnych narzędzi i rozwiązań w tym obszarze. Spółkę wyróżniono również za działalność biznesową w sektorze e-commerce oraz ponadstandardową aktywność z wykorzystaniem potencjału mediów społecznościowych w realizowanej strategii rynkowej . „Jesteśmy – podobnie jak rok temu – niezwykle usatysfakcjonowani nagrodami przyznanymi InPost w konkursie World Mail Awards – tyle, że tym razem aż w dwóch kluczowych dla nas kategoriach. Potrójne zwycięstwo jest dowodem tego, że mimo zaledwie 5-letniej działalności na polskim rynku udało nam się osiągnąć międzynarodowy poziom w zakresie usług, które oferujemy." mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.
Lista wizytówek wyświetleń: 54530 dodano: 13-07-2010
przez pocztowy
powrót
drukuj

Z kraju i ze świata

TNT Express uruchamia Centrum Usług Wspólnych w Polsce więcej
Zakupy online: liczy się bezpieczeństwo i czas dostawy więcej
Lewiatan, Polska Rada Biznesu i BCC stają w obronie PGP więcej
Poczta Polska z neokartkami na Dzień Kobiet więcej
Z gitarą na pokładzie więcej

Forum

Przeprowadzka 2017-08-21
16:21:28
Wlasny biznes 2017-08-06
19:29:04
Wylewana olia na samochód 2017-05-31
19:31:25
Co po maturze? 2017-05-15
15:59:47
Jakie meble do biura? 2017-05-11
19:45:25

ROZMOWA Z

Takich studiów jeszcze nie było! - rozmowa z dr. Rafałem Zgorzelskim

Sonda - zabezpieczenia

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.
© 2010. All right reserved.
CMS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito